REPORT: Futsalová Liga 2013/2014 - I. kolo

18.11.2013 21:32

Barbaři byli po náročném tahu a pravděpodobně, nebo v to aspoň doufáme, že to byla jedna z hlavních příčin, neboť
outsider ligy 4Fun_Team byl téměř rovnocenným soupeřem. Bar Bar nastoupil do zápasu v hokejovém složení. Prkennost některých hráčů barbaru zpestřila hru především divákům na tribunách.

Vstup do zápasu patřil barbarům, kdy nebezpečný Slaný proháněl beky soupeře. Barbaři kontrolovali hru, hosté vyráželi do smrtících brejků, které ovšem zneškodnil Štěpán Kohoutek. Poločasový bezbrankový stav vznesl naději pro velice dobrý výsledek týmu Tonyho Boráka.

Ve druhém poločase přidali barbaři více pohybu, především tomu tak bylo u pana Zelinky. Po faulu na Jana Holuba se k přímému kopu postavil poměrně zmateně hrající Tomáš Ohnutek. Ovšem po jeho chytrém rozehrání standartky, chytře zakončil Zelinka - 1:0. Ke konci barbar ještě zvýšil po nahrávce Ohnutka na úplně osamoceného Suchého, který technickou střelou upravil skóre na konečných 2:0.

Sestava týmu AVE Bar Bar: Kohoutek - Ohnutek, Suchý - Holub, Slaný, Zelinka