První zaváhání barbarů

22.11.2011 14:22

Ve 4. kole čekal AVE Bar Bar dvojzápas proti dosud neporaženému FC CURE a GRASSHOPERS. Do prvního utkání, proti překvapivému přemožiteli dosud neporažených Labužníků, nastoupili barbaři sebevědomě. Již v úvodních minutách měl golman hostů hodně práce. Byli to ovšem hosté, kdo první udeřili. Cure posilněno o několik bývalých hráču futsalové ligy trestalo nedůslednost domací obrany i podruhé. Po šťastných, ale zasloužených brankách vedlo CURE již 0:2. Jiskřičku naděje vykřesal ještě do poločasu brankou Holub. Ovšem Barbaři na jeho trefu nedokázali navázat a tak šlo do trháku Cure, které zvýšilo již na 4:1. Po změně stran se barbaři snažili s nepříznivým stavem něco udělat, bohužel srovnat se jim už nepodařilo. Cure si již utkání pohlídalo a dovedlo jej do vítězného konce. Pro Barbar to byla první porážka v nové sezoně. Utkání skončilo poměrem 3:6, když za AVE se trefili ještě Zelina a Malý.

Druhé utkání čekalo svěřence kapitána Ohnutka proti celku Grasshopers. AVE vkročilo do zápasu s pohnutými myšlenkami na předchozí prohru, ale rychle je zahnalo vstřelenou brankou. Utkání se odvíjelo notně pod taktovkou AVEčka, když do poločasu nepustili hosty takřka k vlastní bráně. Grasshopers zaznamenali čestný úspěch v podobě jedné branky. Za AVEčko se trefili Střelec, Oslzla, Zelina a Holub. K sobotnímu dvojzápasu se vyjádřil kanonýr AVE Bar Bar Tomáš Střelec: „ Zápas byl ovlivněn neregulérností povrchu haly. Nedalo se na tom hrát a pičózky to klouzalo“ uvedl Tomáš., který i přes tuto nevýhodu dokázal vstřelit jednu branku.